امروزه ، کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون بسیاری از افراد به دلایل مختلف تمایل به شروع کار خود و مشاغل ، خدمات و درآمد در زمینه مورد علاقه خود دارند. پیش از این در مقالاتی درباره کارآفرینی ، مانند کارآفرینی با سرمایه 1 میلیون و کارآفرینی با 10 تا 15 میلیون تن ، در مورد ایده های مختلف تجاری با سرمایه کم صحبت کردیم ؛ اکنون می خواهیم با 50 میلیون تومان ایده هایی را برای کارآفرینی بررسی کنیم.

در این مقاله ما به برخی از ایده های کارآفرینی مانند تولید نهال ، پرورش گیاهان دارویی ، طراح مد و لباس و با سرمایه 50 میلیون اشاره خواهیم کرد. سایر ابعاد آن را برای تولید درآمد و افزایش سرمایه موجود توضیح خواهیم داد. 

8716fac89e48667a4b19f.jpg


بهترین مشاغل با سرمایه 50 میلیون تومانی کدامند؟

14 ایده کارآفرینی با 50 میلیون تومان

1. تولید نهال

یکی از ایده های کسب درآمد در کشاورزی تولید نهال است. برای ساخت اتاق کودکان ، اولین قدم آماده سازی خاک برای رشد درختان است. البته برای شروع کار در این منطقه حتما شرایط آب ، هوا و خاک منطقه را بررسی کنید. به عبارت دیگر ، شما باید مراقب باشید که نهال در مکان های بسیار سرد یا بسیار گرم ندهید. از آنجا که مصرف انرژی برای غلبه بر شرایط آب و هوایی هزینه دارد ، از سودمندی تولید نهال می کاهد.


بنابراین ، ابتدا ساختار و ساختار خاک را بررسی کنید ، شرایط مطلوب آب و هوایی را مطالعه کرده و نهال مورد نظر خود را تولید کنید. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که خاک مورد استفاده خیلی قلیایی یا اسیدی نباشد. زیرا مشکلاتی مانند تجمع نمک در منطقه باعث آسیب رساندن به نهال می شود.


الزامات راه اندازی: زمینی به اندازه حداقل 3000 متر مربع ، تأمین آب مورد نیاز (10 متر مکعب در روز) ، اخذ پروانه بهره برداری ، تهیه نهال درختان و بوته های منشا بذر ، گیاهان یکساله یا دو ساله ، قلمه های جیب و

زمان کسب سود: حدود 18 ماه

سود: حدود 40 تا 60 میلیون در سال

۲. پرورش گیاهان دارویی

اگر عاشق طبیعت هستید ، به مناطق مستعد رشد گیاهان دارویی دسترسی خوبی دارید و اطلاعات کافی در مورد انواع گیاهان دارویی دارید ، پیشنهاد می کنیم مکانی را برای فروش این گیاهان اجاره کنید.


برای این منظور می توانید این گیاهان را برای تعطیلات ، بهار یا تابستان آماده کرده و خودتان بدون هیچ هزینه ای این گیاهان را انتخاب کنید. علاوه بر این ، برای شروع چنین شغلی می توانید مستقیماً از فروشندگان معتبر پول خرج کنید تا گیاهان مورد نیاز خود را خریداری کرده و مواد دارویی را از آنها تهیه کنید. در نتیجه ، مردم با توجه به تمایل روزافزون مردم به استفاده از گیاهان دارویی برای مواد شیمیایی ، می توانید از این طریق درآمد مناسبی کسب کنید و به مرور تجارت خود را گسترش دهید.


این ایده می تواند یکی از بهترین ایده های کارآفرینی در حومه شهر باشد که البته می تواند در شهرها نیز به کار گرفته شود.


الزامات راه اندازی: استخدام در محل ، تهیه تجهیزات برای تهیه عصاره گیاهان ، داشتن دانش کافی از خواص درمانی گیاهان ، استخدام نیروی کار ، پروانه بهره برداری ، پروانه بهداشت و

زمان رسیدن به سود: حدود 6 ماه تا 1 سال

سود: حدود 10 تا 20 میلیون تن در ماه

3. مشاوره برای توسعه مدل های تجاری

یکی از اصلی ترین مشکلات در هر مشاغل نداشتن ایده روشنی در مورد آن است. علاوه بر این ، در برخی موارد ، مدیران موفق ، حتی پس از شروع کار یا در میان موفقیت ، در مورد تجارت خود تجدید نظر می کنند تا از فرصت های موجود ، استراتژی های جدید مبتنی بر توسعه بازار ، توسعه محصول یا برنامه های نفوذ استفاده کنند. بازار را فرموله کنید و به سمت بهبود سودآوری و توسعه سازمان بروید.


در این راستا می توانید به عنوان مشاور در زمینه توسعه ، طراحی و بررسی مدل کسب و کار فعالیت کرده و خدمات مورد نیاز مدیران و مبتدیان را نیز ارائه دهید.


به عبارت دیگر ، به عنوان یک فرد تجاری ، اگر فکر می کنید که در راه اندازی یک کسب و کار ، تعیین هزینه ها ، شناسایی گروه مشتری هدف خود و غیره تجربه کافی دارید ، می توانید به افراد دیگر مراجعه کنید در آنها آغاز کار هستند ، کمک کنید. در واقع ، کار به عنوان مشاور در توسعه و طراحی یک مدل کسب و کار یکی از ایده های کارآفرینی با 50 میلیون تومان است که می توانید با کسب مهارت های لازم ، تجربه کافی و فن بیان خوب ، زمینه موفقیت دیگران را در تجارت آنها


شرایط شروع کار: اجاره یا خرید دفتر ، داشتن مهارت های لازم ، به روز نگه داشتن اطلاعات در مورد مشاغل مختلف ، داشتن دانش کافی برای تحقیق در مورد همه جنبه های کسب و کار مورد نظر ، شبکه ارتباطی خوب ، روابط عمومی قوی ، بیان صحیح نیروی کمکی و ...

زمان کسب سود: حداقل 6 ماه

سود: حداقل 10 تا 15 میلیون تن

5. احداث مهد کودک

ایجاد یک مهد کودک نیز یکی از ایده های عالی برای کارآفرینی با سرمایه 50 میلیون تومانی است. این کار ، مانند هر سرمایه گذاری دیگر ، نیاز به تفکر خلاق ، استفاده از نیروی متخصص ، امکانات و مشارکت جامعه هدف (کودکان) دارد.


بسیاری از خانواده هایی که فرزندان خود را برای اطمینان از کیفیت خدمات مهد کودک مورد نظر خود به مهد کودک می فرستند ، روزانه نظرات فرزندان خود را بررسی کرده و در مورد ادامه یا توقف حضور در آنها تصمیم می گیرند. بنابراین ، برای موفقیت در این حرفه ، باید مهارت های لازم مراقبت از کودک را آموزش دهید و مهارت های لازم را به کارمندان خود ارائه دهید. استفاده از مربیان و مربیان کمکی با دانش کافی ، ایجاد جو شاد برای سنین مختلف و ایجاد روابط خوب با والدین باعث افزایش اعتماد خانواده ها می شود و در چنین شرایطی برند خوبی از تجارت شما را ایجاد می کند. در نتیجه ، شما در کار خود موفق خواهید شد و درآمد مناسبی کسب خواهید کرد.


شرایط راه اندازی: تأمین فضای لازم (حداقل با سه اتاق 12 متری) ، تهیه تجهیزات برای بازی در فضای باز ، استخدام مربیان برای نگهداری از كودكان ، اخذ مجوز برای فعالیت ها ، بازاریابی ، امكاناتی مانند فرش ، قفسه ها ، صندلی های كوچك ، بزرگ صندلی ، میز کوچک ، جا کفشی ، آویز ، تخته سفید و ...

زمان کسب سود: حداقل 6 ماه

سود: حدود 20 تا 30 میلیون تن در ماه

6. خرید پروتئین و ویتامین ها

کمپانی های تولید مواد غذایی انسانی بازار کار خوبی دارند و همیشه طرفداران خود را دارند. علاوه بر این ، یکی از مهمترین عناصر در سبد غذایی خانوار وجود پروتئین و ویتامین ها است. بنابراین به عنوان یکی از ایده های خوب خرید ، می توانید با تهیه موادی مانند گوشت ، مرغ ، تخم مرغ و سایر غذاهای مشابه حاوی پروتئین و ویتامین ها ، کار خود را شروع کنید.


همچنین به خاطر داشته باشید که در این کار ، با پشتکار کافی ، تبلیغات ، تمیزی و قیمت های رقابتی ، می توانید سود بالایی داشته باشید. علاوه بر این ، هنگام شروع این تجارت ، توجه داشته باشید كه مواد فروشگاهی خود را بر اساس فروش روزانه و نیاز مشتری در اختیار فروشگاه خود قرار دهید. زیرا در غیر این صورت ، اگر مکمل هایی تهیه کنید که برای مدت طولانی فروش ندارند ، خیلی زود خراب و از بین می روند.


نیازهای اولیه: اجاره فروشگاه ، تأمین پروتئین برای فروش ، بازاریابی ، روابط عمومی خوب ، تهیه یخچال مناسب برای نگهداری مواد و ...

زمان کسب سود: حداقل 3 تا 6 ماه

سود: حدود 25 تا 30 میلیون تن در ماه

7. یک فروشگاه اسباب بازی ایجاد کرد

همانطور که می دانید ، قبل از شروع هر کار ، ما باید شرایطی مانند نیاز سرمایه ، تقاضای مشتری ، بازار هدف و غیره را در نظر بگیریم. اگرچه صنعت اسباب بازی در حال رونق است ، برای موفقیت در فروش اسباب بازی ، باید رویکردی متمرکز داشته باشید و نیازهای بازار هدف را ارزیابی کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که در این تجارت مشتریان شما بچه هایی هستند که شما باید از هر لحاظ آنها را راضی کنید!


علاوه بر این ، امروزه فروش آنلاین اسباب بازی رونق گرفته و رهبران تجارت برای جذب مشتری بیشتر قیمت های رقابتی ارائه می دهند. به همین دلیل ، برای کسب درآمد بیشتر ، باید تمام جنبه های موجود را فراهم کنید ، از جمله تهیه مکان مناسب ، دکوراسیون خوب ، فروش آنلاین ، تهیه اسباب بازی با توجه به روند روز و سایر مزایای رقابتی.


شرایط لازم برای شروع کار: استخدام فروشگاه ، استخدام کارمندان پشتیبانی ، تهیه تجهیزات مورد نظر ، اخذ پروانه کسب ، برخورد خوب با مشتری و ...

زمان کسب سود: حداقل 3 ماه

سود: حدود 10 تا 15 میلیون تن در ماه

8. ورود به صنعت آلومینیوم برای درها و پنجره ها

همانطور که می دانید ، هر ساختمانی به در و پنجره نیاز دارد که بیشتر آنها از آلومینیوم ساخته شده اند. بنابراین ، در این صنعت می توانید با انجام دوره های آموزشی حدود 2 ماهه ، تجربه لازم را کسب کرده و در و پنجره های آلومینیومی را با سود خوبی بسازید. برای این کار باید فروشگاه های مناسبی در مناطق مستعدتر احداث کنید تا در دسترس مشتریان باشد و به نوعی شناخته شوند.


البته امروزه بیشتر مشتریان ترجیح می دهند درب و پنجره های آنها از نوع UPVC یا شیشه دوجداره باشد. البته به خاطر داشته باشید که هزینه این نوع درها و پنجره ها کمی زیاد است. بنابراین برای شروع کار با سرمایه 50 میلیون تومانی ابتدا باید از دستگاه های ارزان تر استفاده کنید و سپس با جمع آوری سرمایه بیشتر دستگاه های پیشرفته تری خریداری کنید. علاوه بر این ، با یادگیری ساخت درب و پنجره های آلومینیومی معمولی ، می توانید ابزارهای دو جداره را به راحتی یاد بگیرید و آماده کنید.


شرایط لازم برای شروع فعالیت: استخدام فروشگاه ، استخدام کارمندان پشتیبانی ، بازاریابی ، تهیه ماشین آلات مورد نیاز برای تهیه درب و نثر